Indywidualna praktyka na żywo przez internet

Prywatne szkolenie online pod okiem pierwszej mistrzyni i twórczyni zawodu wizażu w Polsce.

Kiedy byłam na początku drogi, nie sądziłam, wizaż stanie się dla mnie tak ważny. Jednak kiedy kochasz to co robisz, otwierają się przed Tobą kolejne drzwi a za nimi znajdujesz nowe możliwości. Makijaż, wizaż i stylizacja dawały mi spełnienie, a radość klientów ogromną satysfakcję i zabezpieczenie materialne. Dzięki temu mogłam się dalej kształcić, rozwijać i podróżować, by doświadczać tego, w jaki sposób pracują wizażyści w różnych częściach świata.

Moja pasja do tworzenia piękna, rozszerzyła się z czasem o nauczanie innych. Ilość realizowanych pokazów i pasja do kreatywnego tworzenia nowych technik czy rodzajów makijażu (jak np. stworzenie Makijażu Biżuteryjnego w 2001 roku) przyciąga osoby, które zapragnęły się uczyć. Tak pojawili się pierwsi uczniowie, a każdego roku było ich więcej. To właśnie oni, stali dla mnie inspiracją do stworzenia zawodu “wizażystka”.

Odpowiedzi na swoje pytania poszukiwałam u artystów zajmujących się malarstwem i szeroko pojętą sztuką, by nauczyć się patrzeć na makijaż i malowanie wychodząc poza schematy, rozwijając kreatywność. Poszukiwałam alternatywy dla reguł mówiących, że czegoś się nie stosuje, czy, że pewnych kolorów się nie łączy…

Fundamentalna wiedza jest nam niezbędna, daje poczucie bezpieczeństwa i kompetencji, pozwala na zrozumienie – powody, przyczyny oraz efekty danych technik… to pomaga wybrać odpowiednie rozwiązania w przypadku trudnych prac w makijażu. 

Kiedy masz wiedzę, możesz pozwolić sobie na rozwinięcie skrzydeł twórczości!

Jeśli jesteś na początku drogi, mogę Ci pomóc i poprowadzić Cię przez wszelkie zakamarki tajników piekna – krok po kroku. 

Jeśli jest już na tej drodze, zapraszam do poznania szczegółów, rozwiązań i porad, bo lubię się dzielić tym, czego nauczyłam się przez ostatnie 25 lat i największą radość daje mi satysfakcja moich uczniów :)

Komputer, smartfon i lampa

Tak, tyle wystarczy, żeby odbyć indywidualną praktykę makijażu jeden na jeden.

Dzisiejsze smartfony mają bardzo dobre kamery – dzięki nim na spotkaniu online możesz szczegółowo prezentować swoją pracę i wykonywane zadania.

  1. Ustaw oświetlenie na wprost swojej modelki (lekko z góry).
  2. Zamocuj smartfon na statywie bądź uchwycie (może też stać na półce lub książkach) i ustaw go kamerą na twarz modelki z około 1m. Tylna kamera telefonu jest zazwyczaj dużo lepsza niż kamera do selfie.
  3. Podłącz smartfon do komputera i na obu urządzeniach uruchom aplikację Iriun. W programie do spotkań online – Zoom, wybierz Iriun jako swoja kamerę.
  4. Gotowe!

Wybierz termin

Z kalendarza poniżej wybierz odpowiadającą Ci datę i godzinę dostępnych praktyk.

Wypełnij formularz

Zapisz się na praktyki podając swoje dane i dokonując płatności.

Do dzieła!

Po zapisie otrzymasz na adres email szczegółową instrukcję, dzięki której łatwo przygotujesz swoje stanowisko do praktyki.

KALENDARZ PRAKTYK

Zarezerwuj termin lekcji

300,- zł / h

199,- zł / h

ZADZWOŃ

508 143 398

 

 

napisz

biuro@folaron.pl